Karma dla psa z niewydolnością serca

News

Chcesz mieć psa? Nie powinna to być pochopna decyzja. Mimo iż psy są doskonałymi kompanami, to trzeba o nich co nieco wiedzieć, aby takiego pupila posiadać. Oprócz odpowiedniej pielęgnacji, diety, tresury musimy mieć także dla pupila odpowiednie warunki. Przede wszystkim jeśli mieszkasz w mieście, to nie decyduj się na dużego psa, nie będzie mu dobrze w małym mieszkaniu. Co więcej takiego psa trzeba często wyprowadzać i zapewniać mu odpowiednią dawkę rozrywki. Jeśli chcesz mieć dużej rasy psa, to najlepiej żebyś mieszkał na wsi lub w mieście, ale w domku z ogrodem , gdzie zwierzak może biegać.

Jeśli masz dość skąpe zarobki, to zastanów się czy będziesz w stanie utrzymać takiego psa szczególnie jeśli zachoruje. Leczenie nie należy do najtańszych , a później trzeba także zapewnić odpowiednią dietę. Niekiedy , trafiają się psy, które mają genetycznie uwarunkowane schorzenia. Dość często pojawiają się także u psów problemy z sercem zarówno te wrodzone jak i nabyte. Jeśli więc Twój psiak będzie cierpiał na dolegliwości sercowe, to będziesz musiał zadbać o to aby miał on odpowiednio zbilansowana dietę. Jeśli uda się wykryć wady wcześniej , to nie będzie trzeba podejmować drogiego leczenia. Jaką karmę podawać psiakowi , aby jego problemy się nie pogłębiały?

HILL'S Canine h/d
Jest to karma sucha, która przeznaczona jest dla psów cierpiących na niewydolność serca. Serce jest niezwykle istotnym organem w organizmie każdego stworzenia. Dlatego trzeba pamiętać o jego przeznaczeniu i pracy , które nogą być zaburzone poprze otyłość czy podeszły wiek. Choroby serca są nie tylko bardzo niebezpieczna dla psów, ale także znacznie pogarszają jakość życia i szczęście tych wspaniałych zwierząt. Dzięki odpowiedniej diecie , twój pupil będzie się znacznie lepiej czuł. Karma HILL`S została w taki sposób skomponowana, aby zapewniała długie i zdrowe życie Twojego psa. Składniki są najwyższej jakości . Karma zawiera odpowiedni poziom L-karnityny oraz tauryny, które wspierają funkcjonowanie serca. Znajdują się w niej kwasy tłuszczowe omega 3 i 6 , minerały, witaminy, które wspierają psi układ odpornościowy. Karma ma doskonały smak, a więc na pewno twój pupil ją pokocha. Została ona stworzona tylko z naturalnych składników pochodzących z Europy, Nowej Zelandii oraz Ameryki Północnej. Spełniają one bardzo wysokie standardy są testowane i dokładnie sprawdzane.